Strona główna → Mazowieckie Igrzyska Młodzieży Szkolnej w pływaniu drużynowym

Mazowieckie Igrzyska Młodzieży Szkolnej w pływaniu drużynowym

W dniu 02.06.2014 odbyły się Mazowieckie Igrzyska Młodzieży Szkolnej w pływaniu drużynowym. Uczniowie naszej szkoły jako Finaliści rozgrywek powiatowych, awansowali do igrzysk mazowieckich, gdzie wywalczyli: drużyna dziewcząt 9 miejsce a chłopców 10 miejsce. W rywalizacji indywidualnej uczniowie: Nina Podsiadły - zdobyła 2 miejsce a ty samym srebrny medal w stylu dowolnym na dyst. 25 m, Barbara Ziewiecka - 3 miejsce i brązowy medal w stylu grzbietowym na dyst 25 m, Błażej Węgliński - zdobył srebrny medal w stylu dowolnym na dyst 25m, Szymon Szymański - również srebrny medal w stylu grzbietowym na dyst 25m, pozostali uczniowie w składzie Mikos Wiktoria, Wierzbicka Maja, Dobielska Tosia, Mazur Oliwia, Bornikowska Iga, Kolanowska Natalia, Sońta Kacper, Barszcz Damian, Borkowski Hubert, Furga Szymon, Starnawski Mateusz i Wojtyniak Filip dzielnie i godnie reprezentowali naszą szkołę na zawodach.

Wszystkim zawodnikom gratulujemy i dziękujemy za udział.