Strona główna → Mazowiecki program stypendialny dla uczniów szczególnie uzdolnionych

Mazowiecki program stypendialny dla uczniów szczególnie uzdolnionych

Szanowni Państwo,

Informuję, że we wrześniu br. Urząd Marszałkowski Województwa Mazowieckiego w Warszawie planuje nabór wniosków do projektu „Mazowiecki program stypendialny dla uczniów szczególnie uzdolnionych - najlepsza inwestycja w człowieka” na rok szkolny 2019/2020.

W załączeniu przekazuję „Regulamin przyznawania i przekazywania stypendiów dla uczniów VII i VIII klas szkół podstawowych oraz uczniów liceów ogólnokształcących w Województwie Mazowieckim w roku szkolnym 2019/2020 w ramach projektu- Mazowiecki program stypendialny dla uczniów szczególnie uzdolnionych- najlepsza inwestycja w człowieka”, list oraz plakat.

Przesłane materiały zawierają szczegółowe informacje dotyczące warunków aplikowania o przyznanie stypendium.

W razie pytań lub wątpliwości prośmy o kontakt pod numerami telefonów:

(22) 59-79-410/413/423/430/435/449.

Więcej informacji o projekcie możecie Państwo znaleźć na stronie internetowej pod adresem: https://stypendia.oeiizk.waw.pl/

Plakat-rok szkolny 2019-2020

Mirosław Krusiewicz