Lista uczniów, którzy otrzymali stypendium
Uczniowie, którzy otrzymali stypedium
za wyniki w nauce w II semestrze
roku szkl. 2016/2017
1.Maja Celej
2. Katarzyna Chłosta
3.Aleksandra Czarnecka
4.Amelia Karbownik
5.Amelia Kozera
6.Maria Mazurkiewicz
7.Julia Raczyńska
8.Nikola Nowocień
9.Iga Dziubińska
10.Agata Alberska
11.Olaf Krakowski
12.Bartosz Rejmer
13.Zofia Waśkiewicz
14.Maksymilian Wocial
15.Mikołaj Bąk
16.Zuzanna Dadak
17.Anna Kolanowska
18.Daniel Owczarek
19.Grzegorz Scencelewicz
20.Emilia Wasilewska
21.Adam Wojtkiewicz
22.Kacper Szpur
23.Jakub Lasek
24. Sara Włodarczyk
25.Ewa Dobielska
26. Ola Górka
27.Eryk Kazimierczyk
28.Magda Kolanowska
29.Dominika Senderowska
30.Igor Socha
31.Zuzanna Wykrota
32.Alicja Zięba
33.Julia Życka
34.Michał Dorożynski
35.Anna Gruszka
36.Oliwia Łochowska
37.Kamila Faryna
38.Oliwia Korycka
39.Magdalena Niedziela
40.Weronika Piątek
41.Jakub Kasperek
42. Wiktoria Mikos
43.Michał Miłosz
44.Aleksandra Pastuszka
Lista uczniów, którzy uzyskali stypendium
za osiągnięcia sportowe
w II semestrze roku szkl.2016/2017
1.Piotr Byzdra
2.Zuzanna Ilczewska
3.Hubert Kocun
4.Maria Mazurkiewicz
5.Natalia Orłowska
6.Igor Żak
7.Wojciech Ginał
8.Kacper Indyka
9.Kacper Kozik
10.Szymon Wisniewski
11.Agata Alberska
12.Lena Baczewska
13.Alicja Kępska
14.Kacper Korcz
15.Oskar Kosik
16.Jan Kwaśnik
17.Marcin Mazur
18.Jan Podpłoński
19.Zofia Waśkiewicz
20.Mikołaj Bąk
21.Natasza Brzyska
22.Zuzanna Dadak
23.Weronika Hernik
24.Martyna Melka
25.Natalia Ryło
26.Kacper Soból
27.Igor Szymański
28.Zuzanna Dadak
29.Izabela Czarnecka
30.Agata Gwarek
31.Małgorzata Gwarek
32.Julia Hałasa
33.Patrycja Pacyna
34.Julia Smolińska
35.Katarzyna Wójcik
36.Michalina Machnio
37.Miłosz Grochulski
38.Magdalena Kurys
39.Natalia Matejek
40.Bartosz Węgliński
41.Sara Włodarczyk
42.Karolina Zielińska
43.Ewa Dobielska
44.Ola Górka
45.Magda Kolanowska
46.Zuzanna Wykrota
47.Julia Życka
48.Julia Płaskocińska
49.Kamila Faryna
50.Kornelia Maleta
51.Milena Rębisz
52.Emilia Walczak
53.Damian Barszcz
54.Łukasz Benisz
55.Wiktoria Mikos
56.Michał Miłosz
57.Oliwia Młodawska
58.Aleksandra Pastuszka
59.Ramona Walczak
60.Maja Wierzbicka
61.Łucja Ziomek
Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!