Strona główna → Laureatka „Ośmiu Wspaniałych”

Laureatka „Ośmiu Wspaniałych”

Dnia 25 kwietnia 2016 roku w Teatrze Powszechnym w Radomiu odbyła się XVII Gala Radomskiej Edycji Samorządowego Konkursu Nastolatków „Ośmiu Wspaniałych”.

Celem konkursu jest promowanie pozytywnych zachowań, działań, postaw dzieci i młodzieży oraz upowszechnianie młodzieżowego wolontariatu. Konkurs adresowany jest do młodych ludzi wyróżniających się nienaganną postawą w życiu codziennym m. in. Wysoką kulturą osobistą, empatią, życzliwością, skutecznością społecznego działania na rzecz środowiska szkolnego i lokalnego.

W kategorii konkursu dla szkół podstawowych zgłoszonych zostało 21 wolontariuszy, a wśród nich dwie wolontariuszki z naszej szkoły – uczennice klasy V b: Anna Gruszka i Oliwia Łochowska.

Miło nam zawiadomić, że tegoroczną laureatką Konkursu „Ośmiu Wspaniałych” w kategorii „Mała Ósemka” jest Anna Gruszka. W nagrodę Ania otrzymała list gratulacyjny od Prezydenta Miasta oraz biskupa Henryka Tomasika, a także udział w wycieczce.

Serdecznie gratulujemy obu wolontariuszkom i życzymy dalszych sukcesów na polu wolontariatu.