Strona główna → Konkursu Wiedzy o Polskich Noblistach

Konkursu Wiedzy o Polskich Noblistach

Organizatorem V EDYCJI JUBILEUSZOWEJ KONKURSU WIEDZY O POLSKICH NOBLISTACH dla uczniów klas IV-VI szkół podstawowych było Publiczne Gimnazjum nr 13 w Radomiu oraz Ośrodek Kultury i Sztuki Resursa Obywatelska. Patronat Honorowy objął Prezydent Miasta Radomia. Konkurs składał się z trzech etapów: szkolnego, międzyszkolnego i finału.

Do trzeciego etapu- finału, który odbył się 22 marca 2013 r. w Publicznym Gimnazjum nr 13 w Radomiu, zakwalifikowała się dwuosobowa reprezentacja naszej szkoły w składzie: Weronika Marchewka i Anna Posobkiewicz. Do konkursu uczennice kl.6ai przygotowywały się pod kierunkiem pani I. Kapciak.. Weronika Marchewka i Anna Posobkiewicz zajęły V miejsce i otrzymały nagrody rzeczowe.