Strona główna → Konkurs świetlicowy "Świąteczna ozdoba"

Konkurs świetlicowy "Świąteczna ozdoba"

Serdecznie zapraszamy wszystkich uczniów do udziału w corocznym konkursie świątecznym. W tym roku wykonujemy prace przedstawiające element świąteczny (aniołka, mikołajka, bombkę, choinkę lub inny) w formie przestrzennej,  z dowolnego materiału i w dowolnej technice.

Konkurs świąteczny cieszy się dużym zainteresowaniem uczniów, dlatego też jak co roku planujemy przyznać nagrody i wyróżnienia w postaci dyplomów i drobnych upominków. Chcemy, aby każdy uczeń biorący udział w naszej zabawie otrzymał chociażby mały słodki upominek. W poprzednich latach przyznawaliśmy ponad 20 wyróżnień.

Konkurs skierowany jest do uczniów klas 0-VI i podzielony na kategorie wiekowe: kl.0-I, II-III i IV-VI.  Prace należy dostarczać do świetlicy szkolnej do 12 grudnia 2016r. (ostateczny termin). Rozstrzygnięcie konkursu i ogłoszenie wyników konkursu na stronie internetowej nastąpi do 22 grudnia 2016r, natomiast nagrody  i dyplomy rozdane zostaną na apelu po nowym roku.

Regulamin konkursu:

Temat: Świąteczna ozdoba

Technika: dowolna, kompozycja przestrzenna.

Kategoria wiekowa: uczniowie klasy 0-VI

W konkursie mogą brać udział wyłącznie prace wykonane samodzielnie przez uczniów (bardzo prosimy rodziców o uczciwe podejście do tematu)

Każdą pracę należy czytelnie opisać: imię i nazwisko autora oraz  klasa.

Prace należy dostarczyć do świetlicy szkolnej do 12 grudnia 2016r.

Komisję konkursu powołuje organizator.

Kategoria oceny: wartość artystyczna, pracochłonność, różnorodność technik wykonania i zdobienia.

Prace zgłoszone do konkursu nie będą zwracane. Organizator konkursu zastrzega sobie prawo do wystawiania i publikowania prac.

Na laureatów czekają nagrody i dyplomy.

Bliższe informacje na temat konkursu u p.Haliny Majkusiak.

Osoby zajmujące się organizacją konkursu: opiekunowie świetlicy