Strona główna → Konkurs patriotyczny dla uczniów klas I-III

Konkurs patriotyczny dla uczniów klas I-III

KONKURS PATRIOTYCZNY

Z okazji zbliżających się świąt patriotycznych (Święto Flagi, Rocznica Uchwalenia Konstytucji) wychowawcy świetlicy ogłaszają konkurs patriotyczny dla uczniów klas I-III naszej szkoły. Głównym założeniem konkursu jest wykonanie pracy plastycznej lub ułożenie krótkiej rymowanki o tematyce patriotycznej.

1.      Cele konkursu:

- propagowanie postaw patriotycznych
- motywowanie uczniów do podejmowania dodatkowej aktywności
- wzbudzanie u dzieci szacunku do symboli narodowych
- aktywowanie do poznawania historii ojczyzny
- kształtowanie inwencji twórczej, wyobraźni i wrażliwości estetycznej uczniów
- czerpanie radości z procesu tworzenia i prezentacji dziecięcej twórczości plastycznej i poetyckiej.

2.      Ogólne zasady konkursu:

- konkurs przeznaczony jest dla wszystkich chętnych uczniów z klas I-III naszej szkoły
- każdy uczestnik przesyła zdjęcie jednej pracy plastycznej lub rymowanki na adres: MARTA.GRZYBOWSKA@PSP1.RADOM.PL podpisanej według wzoru: praca konkursowa, imię i nazwisko autora, klasa
- technika wykonania pracy plastycznej jest dowolna
- format pracy plastycznej A4 lub A3
- rymowankę może być napisana na komputerze lub odręcznie, czytelnym pismem
- termin składania prac to 30 kwietnia 2021r.
- organizatorzy zapewniają upominki dla wszystkich uczestników oraz nagrody rzeczowe dla wyłonionych zwycięzców.

3.      Postanowienia końcowe:

- udział w konkursie jest dobrowolny i bezpłatny
- przystąpienie przez uczestnika do konkursu oznacza zaakceptowanie niniejszego Regulaminu oraz wyrażenie zgody na publikację pracy konkursowej, podpisanej imieniem i nazwiskiem autora zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. 2016r. poz. 922)
- jakiekolwiek pytania dotyczące konkursu należy kierować do organizatorów konkursu, tj.
p. Aldony Jężak, p. Katarzyny Oleś lub p. Marty Grzybowskiej poprzez wiadomości na Librusie
- ogłoszenie wyników nastąpi 7 maja 2021r. na stronie internetowej naszej szkoły

4.      Kryteria oceny:

- ogólne wrażenia estetyczne
- kreatywność
- samodzielność wykonanej pracy
- zgodność z tematem

W załączniku przesyłamy zgodę dla rodzica/ prawnego opiekuna

Serdecznie zapraszamy do udziału w konkursie

organizatorzy: A. Jężak, K. Oleś, M. Grzybowska

Załącznik:

ZGODA

Niniejszym oświadczam, że zapoznałam/łem się z Regulaminem Szkolnego Konkursu Patriotycznego i akceptując jego warunki wyrażam zgodę na udział mojego dziecka

………………………………………………………… kl. ……..

w powyższym konkursie oraz na publikację pracy, której jest autorem.

Zgadzam się także na przetwarzanie danych osobowych mojej córki/ mojego syna (tj. imię i nazwiska) na potrzeby konkursu zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. 2016r. poz. 922.

…………………………………………..

data, podpis rodzica/ prawnego opiekuna: