Strona główna → Konkurs lalek UNICEF „Wszystkie Kolory Świata”

Konkurs lalek UNICEF „Wszystkie Kolory Świata”

Konkurs lalek UNICEF „Wszystkie Kolory Świata”:

10 lutego w bibliotece szkolnej odbyło się głosowanie w konkursie na „Najbardziej oryginalną lalkę” w ramach Ogólnopolskiej Akcji UNICEF „Wszystkie Kolory Świata”. W konkursie wzięło udział 39 lalek wykonanych przez uczniów z oddziałów przedszkolnych i klas 1 – 6. Wszystkie są ciekawe, niezwykle kolorowe i niepowtarzalne, a można je oglądać na stronie internetowej szkoły w zakładce „Galeria”.

Komisja konkursowa, w której skład wchodzili uczniowie, nauczyciele i inni pracownicy szkoły, miała bardzo duże trudności w dokonaniu wyboru. Ostatecznie o wyborze najpiękniejszej lalki zdecydowała dogrywka.

A wyniki przedstawiają się następująco:

I miejsce – Maja Celej z klasy II a integracyjnej,

II miejsce – Klaudia Gielniowska z klasy IV c integracyjnej,

III miejsce – Gabriela Janas z klasy V c.

Lalka Mai Celej będzie reprezentowała naszą szkołę w ogólnopolskim konkursie na Facebooku. Bliższe informacje będą podane w najbliższym czasie.

Wszystkim wykonawcom lalek serdecznie dziękujemy.

Jesteście fantastyczni!

Nagrody i upominki zostaną Wam wręczone 13 lutego (piątek).

Miłośników lalek, i nie tylko, zapraszamy na kiermasz lalek, który odbędzie się 16 lutego (poniedziałek) w godz. 14.30 – 16.00 przy świetlicy. Lalki zostały wycenione na kwoty: 10 zł, 20 zł i 30 zł. Dochód ze sprzedaży będzie przekazany UNICEF na szczepionki dla dzieci w Sudanie Południowym.

Dziękujemy za uwagę.