Strona główna → Konkurs Kolęd pt. "Śpiewajmy Maleńkiemu Panu"

Konkurs Kolęd pt. "Śpiewajmy Maleńkiemu Panu"

Szkolny Konkurs kolęd

12 stycznia 2018 roku odbył się szkolny konkurs kolęd pt. „Śpiewajmy Maleńkiemu Panu”. Konkurs odbył się na małej sali gimnastycznej. Konkurs poprowadziła siostra Małgorzata Rusek. Jury w składzie p. A. Chojnacka, M. Piwowarczyk, A. Szymczyk, M. Górska wyłoniło następujących laureatów:

w kategorii klas 0 – 3:

I miejsce - Apolonia Mazurkiewicz kl. 2c
II miejsce - Olga Furcińska kl. 0ai
III miejsce - Julia Fijołek kl. 2b

Wyróżnienie otrzymał uczeń klasy 1ai Wiktor Janusz

Szkolny Konkurs Kolęd dla klas IV – VII pt. Śpiewajmy Maleńkiemu Panu zorganizowała p. Anna Szymczyk,  a role w prowadzących wcieliły się uczennice klasy VIIa/integracyjnej: Ola Górka, Julia Życka, Zuzanna Wykrota i Ewa Dobielska. W konkursie wzięło 25 uczniów klas starszych, wszyscy uczestnicy pięknie wyśpiewali w kolędach i pastorałkach Tajemnicę Bożego Narodzenia. Wszystkim  uczestnikom serdecznie dziękujemy i gratulujemy. Jury
w składzie: p. Anna Chojnacka, s. Małgorzata Rusek oraz p. Monika Piwowarczyk wyłoniło zwycięzców.

Laureatami konkursu w kategorii klas IV – VII zostali:

I miejsce – Antonina Rusin kl. IVd

II miejsce – Karina Iżmańska kl. IVb

III miejsce – Alicja Rychlicka kl. IV a/integracyjna

Wyróżnienia:

Matylda Solecka kl. IVd

Zuzanna Dadak kl. Vd

Aleksander Rola kl. VIc

Nikola Nowocień kl. Vb /integracyjna

Amelia Milczarska kl. IVb

Gratulujemy!

Wszyscy uczestnicy konkursu otrzymali dyplomy i nagrody. Bardzo serdecznie gratulujemy i zapraszamy do udziału w konkursie w przyszłym roku.

Organizatorzy katecheci