Strona główna → KONKURS JĘZYKOWO - PLASTYCZNY

KONKURS JĘZYKOWO - PLASTYCZNY

REGULAMIN KONKURSU JĘZYKOWO - PLASTYCZNEGO
„Przedstaw wyraz obrazem”

Organizacja konkursu: Konkurs organizowany jest przez P. Justynę Piecyk i P. Aldonę Jężak i ma charakter indywidualny. Adresatami są uczniowie klas VII i VIII Publicznej Szkoły Podstawowej Nr 1 z Oddziałami Integracyjnymi im. I. Daszyńskiego w Radomiu.

Cele konkursu:
- rozwijanie wyobraźni oraz pobudzanie aktywności twórczej,
- pogłębianie znajomości języka niemieckiego, zwłaszcza w zakresie słownictwa,
- zainteresowanie językiem niemieckim,
- rozwijanie talentów plastycznych,
- zachęcanie do pozytywnej rywalizacji i rozwijania swoich ambicji,

Zasady konkursu:
Jeżeli lubisz język niemiecki i masz zdolności plastyczne przedstaw wybrane słowo z języka niemieckiego za pomocą obrazu.
1.Forma plastyczna wyrazu ma obrazować znaczenie słowa np. słowo „der Stein” (kamień) –przedstawiamy za pomocą kamieni, słowo „der Kaffe” (kawa) – przedstawiamy za pomocą ziarenek kawy itp.
2. Każdy z uczestników może przedstawić do konkursu tylko jedną pracę. Nie dopuszcza się prac zbiorowych.
3. Format: A3/A4
4. Technika plastyczna: dowolna
5. Jury przy ocenie pracy będzie brało pod uwagę zgodność z regulaminem i tematem konkursu, pomysłowość oraz estetykę pracy.
6. Prace konkursowe muszą być opisane. Na odwrocie pracy należy wpisać swoje imię, nazwisko oraz klasę.
7. Prace należy składać u Pań: Justyny Piecyk i Aldony Jężak.
8. Termin: do 14 listopada 2022 roku.
9. Trzy najlepsze prace zostaną nagrodzone. Ponadto z wyróżnionych prac powstanie wystawa.

WSZYSTKICH ZAINTERESOWANYCH ZAPRASZAMY DO KONKURSU

Czekamy na Wasze propozycje