Strona główna → Konferencja - cyberprzemoc, hejt, depresja

Konferencja - cyberprzemoc, hejt, depresja

Szanowni Państwo,

dostrzegając zjawisko coraz trudniejszego funkcjonowania dzieci i młodzieży zarówno w zakresie budowania relacji z rówieśnikami, jak i ogólnie rozumianych relacji społecznych, serdecznie zapraszam do udziału w konferencji

Reaguj i wspieraj – nowe oblicza zagrożeń,

która odbędzie się w dniu 23 lutego 2022 r. w godzinach 11.00-14.00 (on-line).

Dopełnieniem konferencji będą webinaria, podczas których dowiecie się Państwo, jak rozpoznać i przeciwdziałać zaburzeniom depresyjnym wśród dzieci i młodzieży, jakie zagrożenia wynikają z nieświadomego, a często niezgodnego z prawem, korzystania z wirtualnej przestrzeni i jakie podjąć działania profilaktyczne. Podczas webinariów prelegenci odpowiedzą na Państwa i Rodziców pytania, które można przesyłać na adres nowe.oblicza.zagrozen@kuratorium.waw.pl, do dnia 18 lutego 2022 r.

Link do transmisji konferencji https://bit.ly/3HrbdDq

W załączeniu: Agenda konferencji.

Z poważaniem Mazowiecki Kurator Oświaty
/-/ Aurelia Michałowska