Strona główna → Komunikat organizacyjny Turnieju Tenisa Stołowego "Dzień Dziecka 2011"

Komunikat organizacyjny Turnieju Tenisa Stołowego "Dzień Dziecka 2011"

Załączamy komunikat organizacyjny.

K O M U N I K A T  O R G A N I Z A C Y J N Y  TURNIEJU TENISA STOŁOWEGO ,,DZIEŃ DZIECKA 2011”

1. ORGANIZATOR : Klub Tenisa Stołowego  ,,Broń” Radom.

2. CEL :

- Świętowanie ,,Dnia Dziecka”

- Upowszechnianie sportu wśród dzieci i młodzieży.

- Popularyzacja tenisa stołowego, zachęcenie dzieci do podjęcia treningów tenisa stołowego

3. TERMIN i MIEJSCE : Zawody zostaną rozegrane 1 czerwca w bezpłatnie udostępnionej nowej hali sportowej Zespołu Szkół Budowlanych na ul. Kościuszki 7 w Radomiu. Zapisy godzina 15 00 początek gier godzina 15 30.

4. UCZESTNICTWO : Prawo startu w turnieju posiadają dziewczęta

i chłopcy ze szkół podstawowych i gimnazjalnych, do rocznika 1995 włącznie.

5. SYSTEM ROZGRYWEK: Zgodnie z przepisami PZTS-u, system rozgrywek oraz kategorie uzależnione będą od ilości startujących.

6. NAGRODY : okolicznościowe dyplomy za miejsca 1 – 4 we  wszystkich kategoriach oraz nagrody rzeczowe.

8. SPRAWY FINANSOWE: Koszty organizacyjne turnieju ponosi organizator.

9. SPRAWY RÓŻNE:  za rzeczy pozostawione w szatni organizator nie odpowiada.

Szczegółowe informacje : Andrzej Wiatrak, tel: 606494089