Strona główna → Kolorowa Skarpetka

Kolorowa Skarpetka

ROZSTRZYGNIĘCIE KONKURSU PLASTYCZNEGO

Kolorowa Skarpetka”

21.03.2024r w Światowy Dzień Zespołu Downa rozstrzygnięto konkurs plastyczny „Kolorowa Skarpetka”. Uczestnikami konkursu były dzieci 6-letnie z przedszkoli oraz oddziałów przedszkolnych w szkołach. Zadanie konkursowe polegało na wykonaniu pracy zgodnej z tytułem konkursu z zastosowaniem dowolnej techniki. Celem konkursu było upowszechnianie wśród dzieci informacji na temat idei Światowego Dnia Osób z Zespołem Downa oraz rozwijanie pomysłowości i wyobraźni twórczej dzieci poprzez ekspresję plastyczną. Jury uwzględniając kryterium w którego skład wchodziła: zgodność z tematem, oryginalność, walory artystyczne oraz samodzielność, po długich obradach zdecydowało się przyznać następujące nagrody:

1 miejsce: Maciej F. z Publicznej Szkoły Podstawowej nr 34 w Radomiu

2 miejsce: Natalia S. z Publicznego Przedszkola nr 5 w Radomiu

3 miejsce: Marcel T. z Publicznego Przedszkola nr 9 w Radomiu

Wszystkim uczestnikom konkursu dziękujemy za kreatywność i  zaangażowanie,
a laureatom serdecznie gratulujemy!

Zapraszamy opiekunów po odbiór dyplomów i nagród.