Strona główna → KOLEJNY SUKCES „SZLACHETNEJ PACZKI”

KOLEJNY SUKCES „SZLACHETNEJ PACZKI”

A oto relacja z przeprowadzonej akcji „SZLACHETNA PACZKA”:

Drogi Darczyńco,

Cieszymy się, że razem z nami zmieniasz świat na lepsze!

Miłość wyrażana jest poprzez wrażliwość na drugiego człowieka. Darczyńcy SZLACHETNEJ PACZKI dodatkowo okazują ją w prezencie, który trafia prosto w serca rodziny. Sami wiemy, jak się czujemy, gdy ktoś pomaga spełnić nasze marzenia, zwłaszcza kiedy wydają się nierealne.

Cieszymy się, że jesteś częścią tej radości, którą przeżywała obdarowana rodzina podczas dostarczenia Paczki.

Wolontariusz, który opiekował się rodziną (oznaczonej numerem MAZ-2112-534234), chciał przekazać kilka słów od siebie.

Relacja ze spotkania z rodziną przy wręczeniu paczki.

Już kiedy zadzwoniłem z informacją, że jedziemy do rodziny z paczkami, w głosie słychać było wielkie podekscytowanie. Na miejscu, kiedy Pani Monika otworzyła drzwi, zobaczyłem rozradowane twarze jej dzieci. Przy wnoszeniu paczek pomagali nam żołnierze, co było dodatkowym, pozytywnym zaskoczeniem dla rodziny, kompletnie nie spodziewali się takiej ilości prezentów. I tak biegając z dołu na górę obładowani paczkami, do rodziny coraz bardziej zaczęło docierać, że to oni właśnie zostali wybrani. Pani Monika trochę się skrępowała: "ktoś zupełnie obcy obradował nas taką ilością prezentów". Potem zaczęło się wielkie odpakowywanie, dzieciaki szybko pobiegły po coś, czym mogłyby rozpakować paczki. Kiedy tak z boku staliśmy widać w ich oczach było te małe wspaniałe iskierki radości. Odnajdując po kolei swoje prezenty wszyscy ze wzruszeniem zaczęli bardzo, bardzo dziękować. Widząc szczęście na twarzach całej rodziny stwierdzam, że rodzina była jak najlepszym wyborem. Samo przebywanie wśród tak rozradowanych ludzi było bardzo emocjonującym przeżyciem. Na koniec wszyscy mocno się wyściskaliśmy, przekazując wzajemnie życzenia świąteczne.

Co chce przekazać Tobie wolontariusz:

Bardzo dziękuję Państwu za współpracę przy tegorocznej edycji, dla mnie było to pierwsze takie doświadczenie. Pokazało mi, że jest bardzo dużo ludzi, którzy chcą od tak po prostu pomagać. Cieszę, się też, że mogłem działać z osobami z tak wielkim sercem. Bardzo dziękuję i do zobaczenia w następnym roku cudów!

Co chce powiedzieć od siebie rodzina:

Bardzo, bardzo dziękujemy osobom, które obdarowały nas. Jest to wielka pomoc. Jeszcze raz dziękujemy z całego serca.