Strona główna → Klub "Słoneczni" laureatem konkursu KLUB ROKU 2011

Klub "Słoneczni" laureatem konkursu KLUB ROKU 2011

5 grudnia obchodzony był Międzynarodowy Dzień Wolontariusza. To święto dla wszystkich tych, którzy działają na rzecz potrzebujących. Tych, którzy poświęcają im swój czas, energię, dają swój uśmiech. W ten dzień wolontariusze nagradzani są za zaangażowanie, bezinteresowność i dobro, dzięki któremu świat staje się lepszy.

Z tej okazji w Teatrze Powszechnym w Radomiu odbyła się uroczysta Gala Wolontariatu. Miło jest nam poinformować, że Klub Młodzieżowego Wolontariatu "Słoneczni" działający przy naszej szkole został laureatem konkursu Klub Roku 2011 organizowanego przez Stowarzyszenie Centrum Młodzieży ARKA.

Wszyscy składamy wolontariuszom najlepsze życzenia i gratulacje, a dla tych najbardziej zaangażowanych opiekunki przygotowały nagrody.

Gratulujemy i przypominamy, że działanie naszego klubu przyczyniło się również do uzyskania zaszczytnego tytułu "Szkoły Odkrywców Talentów".