Strona główna → Każdy może być święty

Każdy może być święty

Szkolny konkurs na wykonanie prezentacji pptx pt. „Każdy może być święty” dla klas VII i VIII

Poszukujemy osób, które mogą być dla nas przykładem. Ważne jest, aby były wzorem do naśladowania, szczególnie dla dzieci i młodzieży. Dlatego w ostatnim czasie w ramach tych poszukiwań staraliśmy się poznać sylwetki takich osób. Poznając historię osób, które zawierzyły życie Panu Bogu zorganizowaliśmy konkurs szkolny poświęcony świętym patronom. Przez to wydarzenie mogliśmy nie tylko poznać ich życie, ale i uczyć się jak można stawać się świętym w codzienności.

To szczególnie istotne dla dzieci i dorastającej młodzieży umieć rozpoznać co jest dobre i gdzie tego można się dobrze nauczyć.

Gratulujemy wszystkim biorącym udział w konkursie na najlepszą prezentację o świętym!

Oto wyniki naszego konkursu:

Laureaci:

kl. VII