Strona główna → Informacja dla rodziców uczniów klas siódmych

Informacja dla rodziców uczniów klas siódmych

W dniu 12 lutego 2018 roku o godzinie 900 uczniowie klas siódmych mają zaplanowane wyjście do Resursy Obywatelskiej na spektakl profilaktyczny „Wspomnienia Narkomanki”. Jest to sceniczna adaptacja książki Barbary Rosiek „Pamiętnik Narkomanki” z uwzględnieniem zagrożenia dopalaczami.

Cena biletu 14 zł. Wpłat należy dokonać u wychowawcy klasy do dnia 9 lutego.

Stowarzyszenie Nowe Perspektywy zaprasza uczniów w wieku 13-15 lat na bezpłatne zajęcia, rozwijające kompetencje społeczne dzieci. Zajęcia odbywać się będą raz w tygodniu po 2 godziny. W ramach zajęć przewidziane są liczne atrakcje takie jak: wyjścia do kina, na kręgle, wycieczki, wspólne ogniska itp.

Spotkanie organizacyjne odbędzie się w dniu 7 lutego 2018r. (środa) o godz. 15.00 w siedzibie stowarzyszenia przy ul. Mazowieckiego 13a (dawna Domagalskiego 13a)

Anna Wiśniewska - pedagog