Strona główna → Informacja dla rodziców - II rata wypłaty stypendiów

Informacja dla rodziców - II rata wypłaty stypendiów

Informacja dla rodziców odnośnie wypłaty II raty stypendium szkolnego

W dniach 18 – 25 czerwca będzie w szkole wypłacana II rata stypendiów szkolnych.

Rodzic – wnioskodawca winien zgłosić się po odbiór stypendium z dowodem tożsamości a w przypadku niemożności osobistego stawiennictwa w szkole, upoważnić na piśmie osobę wskazaną do odbioru stypendium z podaniem numerów tożsamości.

Przypomina się jednocześnie rodzicom, że pobrane stypendium należy udokumentować rachunkiem, fakturą, wystawioną imiennie na ucznia pobierającego stypendium. Jeśli rodzic nie posiada faktury lub rachunku, należy udokumentować wydatkowaną kwotę w inny sposób np. na oświadczeniu lub zaświadczeniu potwierdzonym przez osobę upoważnioną.

Zestawienie faktur, rachunków zaświadczeń oraz załączone do niego w/w dokumenty należy niezwłocznie złożyć w szkole do pedagoga szkolnego lub sekretariatu, nie później niż do dnia 31 lipca 2014r.

W razie niezłożenia tych dokumentów rodzic będzie zobowiązany do zwrotu pobranego stypendium.

Stypendium będzie wypłacać Anna Wiśniewska – pedagog szkolny w podanych poniżej terminach:

18 czerwca (środa)  9.00 – 11.30

20 czerwca (piątek) 8.30 – 10.45