Strona główna → Imprezy towarzyszące akcji „Cała Polska czyta dzieciom”

Imprezy towarzyszące akcji „Cała Polska czyta dzieciom”

W ramach akcji „Cała Polska czyta dzieciom” w naszej szkole odbyły się dwie imprezy.

02 czerwca 2015 r.- „Wieczór baśni” w którym  brały udział dzieci z klas II i III. Takie spotkanie odbyło się w naszej szkole po raz pierwszy, ale cieszyło się ogromnym powodzeniem. Dzieci z ogromnym zainteresowaniem słuchały czytanych baśni, rozwiązywały zagadki, rebusy. W naszym szkolnym „kinie” odbyły się również baśniowe seanse filmowe. Na wszystkich uczestników czekały kolorowe dyplomy i słodki poczęstunek.

11 czerwca 2015 r. – spotkanie dla dzieci z oddziałów przedszkolnych.

W tym dniu przedszkolaki zebrały się w jednej sali aby wziąć udział w spotkaniu z dziecięcą literaturą.  Z wielkim zainteresowaniem słuchały wybranych fragmentów książki Grzegorza Kasdepke „Z piaskownicy w świat” czytanych przez zaproszonych gości. Następnie odgadywały zagadki, śpiewały piosenki. Na zakończenie wszystkie dzieci otrzymały obrazki do pokolorowania.