Strona główna → III miejsce w konkursie "Na najładniej ubraną choinkę" dla naszej szkoły

III miejsce w konkursie "Na najładniej ubraną choinkę" dla naszej szkoły

Dzisiaj uczniowie naszej szkoły wzięli udział w konkursie przygotowanym pod Patronatem Prezydenta Miasta Radomia na "Najładniej ubraną choinkę" w tradycyjnym już spotkaniu radomian podczas "Gwiazdki na deptaku". Miło jest nam poinformować, że dekoracja naszej choinki bardzo się podobała. Spieszymy dodać, że zajęliśmy III miejsce. W nagrodę szkoła otrzymała radiomagnetofon.

Wszystkim uczniom , którzy pomagali w przygotowaniu dekoracji bardzo dziękujemy.

Gorące podziękowania należą się również uczniom klasy 5C (Bartoszowi C, Dawidowi D, Hubertowi K, Mikołajowi L, Jakubowi N, Mateuszowi N, Maćkowi S), którzy z pomocą koleżanki z innej klasy zawieszali ozdoby i dzielnie znosili chłód dzisiejszego dnia.

Opikunami konkursu były p.Anna Chojnacka i p.Halina Majkusiak.