Strona główna → I ty możesz zostać Świętym Mikołajem!

I ty możesz zostać Świętym Mikołajem!

W listopadzie jak co roku będzie w szkole prowadzona zbiórka zabawek, książek, gier i artykułów szkolnych.

Wymienione rzeczy zbieracie w swoich klasach  lub możecie przynosić indywidualnie do biblioteki lub pedagoga szkolnego.

Zebrane dary zostaną przekazane w dniu 6 grudnia (Mikołajki) chorym dzieciom, przebywającym w radomskich szpitalach.

Bardzo prosimy, aby ofiarowane rzeczy były w dobrym stanie i mogły sprawić radość Waszym rówieśnikom.

Dziękujemy w imieniu chorych i biednych dzieci, które dzięki Wam w tym dniu będą równie radosne tak jak Wy.

Klasa młodsza 1-3, która zbierze najwięcej podarków, otrzyma nagrodę – niespodziankę oraz dyplom  ,,Przyjaciele dzieci”, natomiast uczniowie z klas 4-6, którzy przyniosą wymienione artykuły, zostaną nagrodzeni indywidualnie.

Wyróżnienia zostaną wręczone na apelu w miesiącu grudniu.

Zapraszamy wszystkich uczniów do wzięcia udziału w akcji.

Organizatorzy: p. Anna Wiśniewska, p. Marzena Solecka