Strona główna → Gra miejska pod hasłem: „Nauka łatwa, prosta i…przyjemna?”

Gra miejska pod hasłem: „Nauka łatwa, prosta i…przyjemna?”

W dniu 21 marca 2019 roku reprezentacja klas VIII naszej szkoły wzięła udział w IV edycji MIĘDZYSZKOLNEJ GRY MIEJSKIEJ, pod hasłem: „Nauka łatwa, prosta i…przyjemna?”, organizowanej przez społeczność VII Liceum Ogólnokształcącego im. Krzysztofa Kamila Baczyńskiego w Radomiu we współpracy z Miejskim Ośrodkiem Kultury Amfiteatr oraz Wydziałem Ochrony Środowiska i Rolnictwa Urzędu Miejskiego. Celem gry było upowszechnianie i popularyzowanie wśród młodzieży wiedzy z różnych dziedzin nauki oraz krzewienie patriotyzmu lokalnego.

Gra poprowadzona została ulicami naszego miasta. W wyznaczonych na mapie punktach zawodnicy mieli do wykonania określone zadania. Punktem docelowym był budynek VII Liceum Ogólnokształcącego przy ul. Warszawskiej 12, gdzie na uczestników czekał ciepły posiłek a w dalszej kolejności odbył się finał i rozdane zostały atrakcyjne nagrody. Organizatorzy zapewnili dobrą zabawę i niezapomniane, nowe doświadczenia naukowe i kulturalne.

Magdalena Śledź