Strona główna → Finały XIV Radomskiej Olimpiady Młodzieży w minikoszykówce dziewcząt

Finały XIV Radomskiej Olimpiady Młodzieży w minikoszykówce dziewcząt

W dniu 29 listopada w Publicznej Szkole Podstawowej Nr 29 w Radomiu odbyły się Finały XIV Radomskiej Olimpiady Młodzieży w minikoszykówce dziewcząt. Do zwodów zakwalifikowali się zwycięzcy zawodów półfinałowych PSP 1, PSP 9, PSP 4 i PSP 29. Drużyna naszej szkoły wygrała dwa mecze z PSP 9 i PSP29. W meczu finałowym lepsze okazały się dziewczynki z PSP 4 wygrywając z naszą szkołą 19 – 12. Zdobycie drugiego miejsca w turnieju dało kwalifikacje do Finałów Międzypowiatowych, które odbędą się na przełomie lutego i marca 2018. Skład drużyny:

1.       Oliwia Młodawska
2.       Aleksandra Pastuszka
3.       Julia Hałasa
4.       Julia Smolińska
5.       Patrycja Pacyna
6.       Nikola Brożyna
7.       Wiktoria Marszałek
8.       Natalia Mazur
9.       Julia Płusa
10.   Agata Goncerz
11.   Maria Mazurkiewicz
12.   Aleksandra Czarnecka

Trener: Paweł Liwanowski

Gratulujemy zajęcia II miejsca i życzymy kolejnych sukcesów w zawodach Międzypowiatowych