Strona główna → Finał konkursu rysunkowego dla Natalki, Julii i Krystiana

Finał konkursu rysunkowego dla Natalki, Julii i Krystiana

Informacje o finalistach konkursu można znaleźć na sternie internetowej www.telepolska.pl.

Cały artykuł poniżej:

„Nie martw się tak bardzo problemami jakimi żyje świat, ale po prostu odpowiadaj na potrzeby ludzi”. Matka Teresa z Kalkuty

"11 – letnia Natalia Kolanowska wygrała główną nagrodę – tablet Samsung Galaxy Tab, w corocznych konkursie rysunkowym organizowanym przez TelePolska Sp. z o.o. dla podopiecznych Stowarzyszenia Centrum Młodzieży „Arka” w Radomiu. II miejsca ex aequo zdobyli: Julia Michalak ( 10 lat) i Krystian Jałowski ( 12 lat).

Uroczyste ogłoszenie wyników konkursu i wręczenie nagród odbyło się 4 grudnia, w siedzibie Stowarzyszenia, przy ul. Plac Stare Miasto w Radomiu.

Tematem prac konkursu, w tym roku, była rodzina i związane z nią skojarzenia. Najlepsze prace posłużą do ilustracji firmowego kalendarza TelePolski na 2013 rok. Na konkurs napłynęło ponad 30 prac dzieci, którymi opiekuje się radomska „Arka”. Zwycięski projekt stanie się głównym motywem kalendarza na 2013 r., który przygotowuje firma TelePolska.

Zdaniem Agnieszki Kamińskiej, kierowniczki biura komunikacji i PR TelePolska Sp z o.o. – „ Poziom rysunków byłwysoki i bardzo wyrównany. Jury miało ogromny problem z wyborem tych najlepszych. Mamy ogromną satysfakcję, że możemy organizować go dla dzieci, których dzieciństwo- niekiedy- nie jest za wesołe. Wybraliśmy temat ” rodzina” bo uznaliśmy, że w ten sposób, dzieci mogą pokazać jak jest ona ważna w ich życiu. Jak istotne są serdeczne i partnerskie relacje pomiędzy rodzicami i ich potomstwem. Dla wielu dorosłych, nie zawsze to jest takie oczywiste . Ponadto, może dzięki takim konkursom niektóre z nich odkryją w sobie pasję oraz talenty rysunkowe czy malarskie”.

SCM „Arka” jest partnerem TelePolska sp. z o.o. w jej autorskim programie CSR – Społeczny Operator Telekomunikacyjny."

Finalistom gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!