Strona główna → Dzień Papieski

Dzień Papieski

Mimo panującej epidemii i nauczania zdalnego w klasach 4-8 trzeba wspomnieć, że przełom października i listopada to wyjątkowy czas, także w naszej szkole. Obchodzenie Dnia Papieskiego jest już swego rodzaju zwyczajem w naszej szkole. Chcemy przez to wyrazić naszą wdzięczność za osobę św. Jana Pawła II, który podkreślał istotę kształcenia i rozwoju intelektualnego. Łączymy te obchody z Dniem Wszystkich Świętych. Pragniemy przez to wskazywać na potrzebę troski o swoje życie, odpowiedzialności za edukację dzieci oraz pamięci o tych, którzy byli świadkami prawego i świętego życia.

Wszystkim uczniom i Rodzicom życzymy, by pielęgnując konieczność szlachetnego życia, odpowiedzialności, zdobywania wiedzy, odnosili prawdziwe sukcesy i stawali się świadkami prawdy i dobra w codzienności.

Ks. Paweł Łęcki