Strona główna → Dzień kobiet

Dzień kobiet

12.III.2014r

DZIEŃ KOBIET

Samorząd Uczniowski pamiętając o dziewczynkach, dziewczynach, kobietach i paniach zorganizował z tej okazji apel.

W krótkiej inscenizacji zaprezentował różne typy kobiet, w które wcielili się chłopcy z klasy 6c.

Sportsmenka                         Mateusz Starnawski

Kumpela                                 Przemysław Wojciechowski

Kokietka                                  Michał Kornecki

Zdolna dziewuszka              – Michał Janek

Feministka                            – Patryk Jadczak

W roli profesora Gryzipiórka mogliśmy zobaczyć Natalię Kolanowską z klasy 6c.

Dużymi brawami nagrodzono wspaniałą recytację wierszy w wykonaniu Krzysztofa Gondka z klasy 4a.

Następnie ogłoszono wyniki, wcześniej zorganizowanego plebiscytu na najładniejsze imię dziewczęce. Najwięcej głosów otrzymało imię WIKTORIA. Wszystkie obecne na apelu Wiktorie otrzymały słodki poczęstunek.

Apel poprowadzili: Filip Wojtyniak z kl.6c i Oskar Kwietniewski z kl.6b

Do czynnego udziału w apelu zaangażowaliśmy całą społeczność uczniowską.

Klasy przygotowały krótką prezentację kobiecych imion, prace będą wywieszone na tablicy Samorządu Uczniowskiego

4a – Katarzyna                                                       5ai – Agnieszka                                                    6ai – Aleksandra

4b – Małgorzata                                                     5b – Barbara                                                         6b – Maja

4c – Maria                                                               5c – Ewa                                                                6c – Zuzanna

4s – Anna

Uczniom i wychowawcom dziękujemy za zaangażowanie i gratulujemy wspaniałych pomysłów.

Dziewczynkom i paniom wręczano symboliczne róże.