Strona główna → Dzień Francuski w naszej szkole

Dzień Francuski w naszej szkole

Szkolny Klub Europejski zorganizował Dzień Francuski w dniu  9 lutego 2012. Dzień ten rozpoczęły dwugodzinne warsztaty, których gospodarzami były uczennice z klasy 5a oraz 5d. Uczestnicy zajęć w grupach tematycznych przygotowywali kotyliony w barwach narodowych Francji, wycinali i składali modele wieży Eiffla, malowali farbami kontury symbolu Francji na tekturze, przygotowywali poczęstunek w stylu francuskim. W trakcie trwania warsztatów uczniowie mieli możliwość obejrzenia filmu o kulturze Francji.