Strona główna → Dzień Edukacji Narodowej

"Wykształcenie to dobro,
którego nic nie jest w stanie nas pozbawić".

Miło jest nam poinformować, że 13 pażdziernika 2011r Pan Dyrektor Bogusz Florczak i Pani Halina Majkusiak otrzymali Nagrodę Prezydenta Mista Radomia za osiągnięcia w swojej dotychczasowej pracy.

14 października o godzinie 10.00 na dużej sali gimnastycznej odbyła się Uroczysta Akademia z okazji Dnia Edukacji Narodowej. Uroczystość uświetnił występ uczniów naszej szkoły. Podczas uroczystości najlepsi pracownicy ubiegłego roku otrzymali z rąk Dyrektora szkoły- nagrody. Kto otrzymał nagrodę zobaczyć można na zdjęciach zamieszczonych w GALERII. Zapraszamy do obejrzenia.

I jeszcze jedna miła informacja- 17 pażdziernika 2011r nasi nauczyciele otrzymali kolejne wyróżnienia. Srebrne Medale z rąk przedstawicieli władz za dotychczasową pracę otrzymały Panie: Jolanta Czyżewska, Halina Majkusiak i Barbara Małecka. Pani Barbara Gawrońska otrzymała Medal Komisji Edukacji Narodowej, a Pani Edyta Suwała otrzymała Medal Komisji Edukacji Narodowej i Nagrodę Kuratora Oświaty.

GRATULUJEMY!

W jednym z ważniejszych dni w całym roku szkolnym,

Dniu Nauczyciela, w podziękowaniu za trudną pracę i wskazanie właściwej drogi

życzymy dużo wytrwałości, sukcesów zawodowych jak również uśmiechu