Strona główna → Dzień Dziecka – Dzień Sportu

Dzień Dziecka – Dzień Sportu

Dzień Dziecka – Dzień Sportu klas 0-III

W dniu 1 czerwca odbyły się zawody dla najmłodszych uczniów naszej szkoły. Turniej gier i zabaw obejmował cztery kategorie wiekowe – oddziały przedszkolne, klasy I, klasy II oraz klasy III. We wszystkich grupach wiekowych rywalizacja była bardzo zacięta i wyrównana. Turniej miał na celu popularyzację zdrowego trybu życia wśród najmłodszych uczniów naszej szkoły, jednocześnie zachęcając dzieci do sportowego dopingu i przestrzegania zasad fair-play.

Klasyfikacja końcowa:

III m. – IIIc – 31pkt.
IV m. – IIId – 24pkt.
 V m. – IIIe – 15pkt.

Zwycięzcami tego dnia byli tak naprawdę wszyscy uczestnicy, którzy stawili czoło tym wcale niełatwym konkurencjom. Podziękowania należą się również paniom wychowawczyniom, bez których pracy i zaangażowania sukces nie miałby takiego smaku.

Dodatkowo podziękowania należą się Dyrektorowi szkoły p. Boguszowi Florczakowi za ufundowanie nagród dla uczestników zawodów.

Zawody przygotowali i przeprowadzili nauczyciele w-f p. Aldona Majewska i p. Paweł Liwanowski.