Strona główna → Dofinansowanie lub sfinansowanie obiadów - Fundacja "Być Bardziej"

Dofinansowanie lub sfinansowanie obiadów - Fundacja "Być Bardziej"

Informacja dla rodziców dotycząca możliwości sfinansowania lub dofinansowania obiadów w szkole w roku szkolnym 2014/2015 przez Fundację ,,Być Bardziej” z siedzibą przy ul. Nowogrodzkiej 31, 00- 511  w Warszawie

W ciągu roku szkolnego 2014/2015 uczeń może być objęty pomocą w formie obiadów w stołówce szkolnej. Warunkiem uzyskania przez rodzinę takiego wsparcia jest złożenie i wysłanie na adres fundacji stosownego wniosku, który należy pobrać, wypełnić i wysłać osobiście.

Hasło tegorocznej akcji to ,,Dzwonek na obiad”.

Szczegółowe informacje można uzyskać  u pani Karoliny Nowak z Fundacji ,,Być Bardziej” nr telefonu: 535 725 744; pod adresem  e-mail: karolina.nowak@bycbardziej.pl lub wchodząc na stronę Fundacji www.bycbardziej.pl  a także pod hasłem ,,Dzwonek na obiad”.

Fundacja wnioski przyjmuje do 20 września.

Informację przygotowała Anna Wiśniewska- pedagog