Strona główna → Debata uczniowska

Debata uczniowska

W dniu 27 marca 2015r. odbyła się w naszej szkole druga debata uczniowska. Tym razem tematem debaty były uzależnienia.

Przedstawiciele uczniów z klas starszych, biorący udział w debacie wykazali się bardzo dużą wiedzą w omawianym temacie: Jakie mogą być uzależnienia?; Dlaczego dzieci i młodzież sięgają po różne środki i rzeczy uzależniające?; Jak nałogi wpływają na życie człowieka?

Uczniowie pozytywnie zaskoczyli organizatorów swoim pomysłami na szczęśliwe życie bez nałogów.

Elementem zamykającym debatę będzie jeszcze wykonanie przez wszystkie klasy na godzinach wychowawczych plakatu na temat: Jak wygląda człowiek uzależniony?

Wyniki debaty zostaną zaprezentowane wszystkim uczniom na kolejnym apelu wychowawczym.

Organizatorzy debaty dziękują wszystkim uczniom za udział w niej oraz zapraszają do kolejnych.

Debata odbyła się w ramach realizowanego programu „Bezpieczna i przyjazna szkoła”.

Anna Wiśniewska i Edyta Suwała