Strona główna → Bożonarodzeniowe warsztaty plastyczne w szkole – bawimy się, tworzymy i pomagamy

W dniu 11 grudnia br. tj. środa, w dużej sali gimnastycznej w godzinach 1700 – 2000 odbędzie się ogólnoszkolne przygotowanie ozdób świątecznych i choinkowych. Na te warsztaty zapraszamy wszystkich chętnych uczniów wraz z rodzicami, w szczególności z oddziału przedszkolnego i klas 1 – 4.
     Uczniowie pod kierunkiem i opieką nauczycieli wykonają ozdoby świąteczne, które będzie można wystawić na kiermasz szkolny.

Szkoła zapewnia część materiałów plastycznych, ale wskazane jest, aby dzieci przyniosły materiały wraz z pomysłem na ozdobę.