Strona główna → Apel szkolny

Apel szkolny

W dniu 30 stycznia 2017 roku dla uczniów klas IV – VI naszej szkoły odbył się kolejny apel o tematyce wychowawczej. Tym razem omawiany był problem niszczenia mienia szkolnego oraz rzeczy należących do innych osób.

Za prezentację tematu odpowiedzialna była klasa VIci. Uczniowie przedstawili zebranym krótką scenkę rodzajową oraz plakat na temat niszczenia mienia wspólnego i osobistego.

W podsumowaniu głos zabrała p. Anna Wiśniewska, która podając przykłady niewłaściwego zachowania uczniów na terenie szkoły, wyjaśniła wszystkim jak nie należy postępować i jakie są konsekwencje dewastowania wspólnej i osobistej własności.

Podczas apelu pani E.Suwała wręczyła dyplomy i nagrody dla laureatów i zwycięzców szkolnego konkursu na temat Savoir - Vivru.

Anna Wiśniewska - pedagog szkolny