Strona główna → Apel o tematyce wychowawczej

Apel o tematyce wychowawczej

W dniu 16 marca 2017 r odbył się kolejny apel o tematyce wychowawczej dla uczniów klas IV- VI.  Apel przygotował Samorząd Szkolny oraz uczniowie klasy VId. Przedstawili problematykę zachowań prowokacyjnych uczniów w szkole (naśmiewanie się z innej osoby, obrażanie rodziców, popychanie, zaczepki słowne, szturchanie itp.)  Uczniowie wykonali plakat i prezentację. Przekazali też zebranym, do kogo mogą się zwrócić w sytuacji, gdy będą potrzebować pomocy, w sytuacji, kiedy ktoś im dokuczy.

Na koniec pedagog szkolny p. Anna Wiśniewska podsumowała omawiany problem, zwracając uwagę uczniów na szacunek dla siebie nawzajem, tolerancję wobec odmienności oraz poszanowanie dla rodziców.

Anna Wiśniewska – pedagog szkolny