Strona główna → Aktualności przyrodnicze

Aktualności przyrodnicze

16.04.2012r. w naszej szkole odbył się  XIV Międzyszkolny Konkurs „Młody Przyrodnik”, w którym  uczestniczyli uczniowie pięciu radomskich szkół. Dwie uczennice naszej szkoły z klasy V a: Aleksandra Korycka i Weronika Marchewka zajęły równorzędne II miejsce.

14.05.2012r. troje uczniów z klas piątych naszej szkoły wzięło udział w Międzyszkolnym Konkursie  „Przyroda nasz przyjaciel” zorganizowanym przez PSP nr 18 w Radomiu. Uczennica kl. V b – Kinga Wydra zdobyła I miejsce, Anna Posobkiewicz z kl. V a oraz Seweryn Ziemski z kl. V c uzyskali wyróżnienia.

W ramach obchodów Dnia Ziemi nauczyciele przyrody wraz z uczniami z klas V i VI przygotowali pokaz mody ekologicznej. Dodatkową atrakcją pokazu były występy taneczne i wokalne uczniów z klasy VI d.

Zdjęcia z pokazu mody w GALERII.