Strona główna → Akcja "SZLACHETNA PACZKA"

Akcja "SZLACHETNA PACZKA"

Szanowni Państwo, już po raz czwarty nasza szkoła włączyła się w ogólnopolską akcję „Szlachetna Paczka” organizowaną przez Stowarzyszenie WIOSNA. W tym roku także postanowiliśmy zaangażować się w pomoc jednej z radomskich rodzin.

OPIS RODZINY:

Pani Małgorzata (26 l.) i Pan Sebastian (27 l.) wychowują dwie córki: Natalię (8 l.) i Zuzannę (2 l.). Natalia ma obustronny niedosłuch zmysłowo – nerwowy, czeka na wszczepienie drugiego implantu. Pani Małgorzata opiekuje się domem i dziećmi. Kilka razy w tygodniu wozi Natalkę na rehabilitację i leczenie do Warszawy. Utrzymanie całej rodziny spadło na Pana Sebastiana.

POTRZEBY RODZINY:

·    żywność trwała: herbata, kawa, ryż, kasza, makaron, mąka, cukier, olej, dżem, konserwy mięsne, konserwy rybne, warzywa w puszkach,

·        produkty dla dzieci: kaszki bobovita, soki, płatki kukurydziane, słodycze, kakao,

·       środki czystości: proszek do prania, płyn do płukania tkanin,  płyny czyszczące, płyn do mycia naczyń, szampon, pasta do zębów, szczoteczki do zębów, mydło/żel myjący,

·     artykuły dla dzieci: chusteczki nawilżane, szampon, płyn do kąpieli, pasta i szczoteczki do zębów,

·       odzież:

dla Natalii – rozmiar 134,

dla Zuzi – rozmiar 104,

·       pomoce szkolne:

zeszyty, bloki, kredki, farby, plastelina, papier kolorowy, nożyczki, klej, piórnik, plecak, przybory do pisania,

·         wyposażenie mieszkania: poduszka, pościel o wymiarach standardowych, pościel dziecięca (większa),

·         inne potrzeby:  baterie do implantu: POWER ONE IMPLANT PLUS p675,

Drodzy Państwo, bardzo prosimy o pomoc w zebraniu w/w potrzeb. Dary można przekazywać wychowawcom klas lub składać w bibliotece szkolnej do dnia 8 grudnia.

Finał akcji odbędzie się 13 – 14 grudnia 2014 roku.

Serdecznie dziękujemy za wsparcie.