Strona główna → AKCJA „GÓRA GROSZA”

AKCJA „GÓRA GROSZA”

XVIII EDYCJA OGÓLNOPOLSKIEJ AKCJI  „GÓRA GROSZA” organizowanej przez Towarzystwo NASZ DOM

Drodzy Uczniowie i Rodzice, „Góry Grosza” nie byłoby bez Was. Dziękujemy Wam za dotychczasowe zaangażowanie i postawę.

Najlepsze, co możemy dać dziecku, to rodzina. Nie zabawki, komputery, modne ubrania lecz rodzina, w której dziecko może czuć się bezpiecznie, rozwijać swoje pasje i zainteresowania, może nawiązać przyjaźnie.

Liczymy, że i w tym roku wspólnie uda nam się zebrać olbrzymią Górę Grosza.

Celem akcji jest uświadomienie wszystkim, że oddając chociażby jeden grosz, można zrealizować wielkie przedsięwzięcia na rzecz dzieci w trudnej sytuacji życiowej.

W tym roku także chcemy włączyć się do Ogólnopolskiej Akcji „Góra Grosza”, która będzie trwać od 27 listopada 2017 roku do 2 stycznia 2018 roku.  Zbiórkę monet (od 1 gr do 5 zł) adresujemy do wszystkich klas 1 – 7 i oddziałów przedszkolnych.