Strona główna → "Warto być dobrym"

"Warto być dobrym"

• Opiekunowie Szkolnego Klubu Wolontariatu przypominają o trwającym konkursie „Watro być dobrym”. Konkurs jest realizowany w ramach akcji WARTO BYĆ DOBRYM  i organizowany przez Stowarzyszenie „Przyjazna Szkoła”. Jest to największa, interdyscyplinarna kampania edukacyjna w Polsce, kreująca u dzieci dobre postawy, ucząca poszanowania dla innych ludzi, ich uczuć i praw, a także premiująca zachowania prospołeczne i wolontariat. Nagrodę główną- rower marki Cross -  dostanie dziecko, które zostanie wylosowane spośród finalistów konkursu reprezentujących poszczególne klasy w naszej szkole. Finaliści z poszczególnych klas (po jednej osobie na klasę) to uczniowie najlepiej ocenieni przez rówieśników ze społeczności danej klasy, spośród tych dzieci, które przystępując do akcji na początku semestru zobowiązali się do wypełnienia zadań w 3 obszarach i to zobowiązanie zrealizują. W akcji uczestniczy 45 uczniów z klas 1-6.
  • Jednocześnie zwracamy się z prośbą do rodziców, darczyńców, właścicieli firm o wsparcie akcji w imieniu stowarzyszenia. Zainteresowanych odsyłamy na stronę WWW.wartobycdobrym.pl