Strona główna → „Szkole pomagamy i świat oczyszczamy”

„Szkole pomagamy i świat oczyszczamy”

Akcja Ekologiczna

„Szkole pomagamy i świat oczyszczamy”

Publiczna Szkoła Podstawowa nr1 z Oddziałami  Integracyjnymi w Radomiu przystąpiła do ogólnopolskiej Akcji Ekologicznej „Szkole pomagamy i świat oczyszczamy”. Program ten ma na celu podnoszenie świadomości ekologicznej w zakresie prawidłowego postępowania ze zużytym sprzętem elektrycznym i elektronicznym (ZSEE).

Zachęcamy państwa do wsparcia zbiórki elektrośmieci, która odbędzie się w naszej szkole w dniach 25 i 26 maja 2017r. w godz. 7.30- 14.30.

Główne założenia Akcji: Edukacja dzieci i młodzieży w dziedzinie ochrony środowiska, podnoszenia świadomości uczniów szkół na temat szkodliwego wpływu na środowisko składowanych elektroodpadów, pomoc szkole, uczniom i rodzicom w pozbyciu się zalegających elektrośmieci, zbiórka zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego.

SZKOLNA EKO – AKCJA

ELEKTROŚMIECI SEGREGACJA