Strona główna → „Racjonalne odżywianie”

„Racjonalne odżywianie”

W dniu 13 listopada 2018 roku uczniowie klas VII a i VII c wzięli udział w projekcie „Racjonalne odżywianie”, zorganizowanym przez Zakład Doskonalenia Zawodowego przy ul. Saskiej 4/6.

Projekt obejmował: pokazy militarne i samoobrony w wykonaniu klas mundurowych ZDZ, pokaz umiejętności fryzjerskich, zaprezentowanych przez grupę uczennic z ZDZ, spotkanie z dietetykiem na temat racjonalnego, zdrowego odżywiania oraz warsztaty kulinarne, podczas których nasi uczniowie mogli samodzielnie wykonać dla siebie pyszną tortillę.

Naszym uczniom została też przedstawiona oferta edukacyjna Zakładu Doskonalenia Zawodowego, w ramach doradztwa zawodowego.

Anna Wiśniewska - pedagog szkolny