Strona główna → „Najlepsza Szkoła”

„Najlepsza Szkoła”

Nasza Szkoła, która zbierze największą ilość punktów otrzyma bardzo atrakcyjne nagrody: szkoła przystąpiła do programu „Najlepsza Szkoła”. Kliknięcie na logo „Najlepszej Szkoły” umożliwi

I miejsce – ogromny 47” telewizor LG LED LCD wraz z konsolą do gier XBOX 360 KINECT pozwalające na sterowanie całym ciałem – do świetlicy szkolnej.rodzicom i uczniom głosowanie na naszą szkołę. Głosowanie trwa do 31 sierpnia 2014r.

II miejsce – tablica interaktywna.
III projektor ACER.

Zachęcamy do głosowania!

www.najlepsza-szkola.pl

Jak głosować?

Aby zagłosować w naszym konkursie należy wykonać następujące kroki:

1. Zarejestrować się na naszej stronie www klikając na link REJESTRACJA. Prosimy o podanie prawidłowego adresu e-mail podczas rejestracji.

2. Kliknąć na link aktywacyjny który przyjdzie na podany adres e-mail. Uwaga: mail z linkiem może przyjść z pewnym opóźnieniem.

3. Zalogować się na naszej stronie www klikając link LOGOWANIE dostępny pod linkiem REJESTRACJA.

4. Po zalogowaniu możemy wyszukać szkołę na którą chcemy zagłosować za pomocą modułu SZUKAJ. Uwaga: aby wyszukać szkołę należy wpisać nazwę miejscowości w której się ona znajduje.

5. Kliknąć na liczbę gwiazdek znajdujących się pod nazwą szkoły. Ilość klikniętych gwiazdek oznacza ocenę jaką chcemy szkole wystawić (skala od 1 do 6).