Strona główna → Z okazji "Dnia Ojca" dzieci na świetlicy wykonały puchary i laurki.

Z okazji "Dnia Ojca" dzieci na świetlicy wykonały puchary i laurki.

Z okazji "Dnia Ojca" dzieci na świetlicy wykonały puchary z kubków jednorazowych, które pomalowane były na srebrno i ozdobione nalepką :„Super tata". Tatusiowie otrzymali również laurki w formie średniowiecznego pisma z lakową pieczęcią. Dzieci przygotowały też pisemną wypowiedź- " Za ca kocham swojego tatę?",zaśpiewały również piosenkę- „Kiedy będę duży". Odbył się również konkurs plastyczny - Kocham mojego tatę.