18 czerwca odbył się na świetlicy konkurs piosenki dziecięcej.
18 czerwca odbył się na świetlicy konkurs piosenki dziecięcej. Brało w nim udział 15 uczniów z klas I - IV. Uczestnicy zaśpiewali piosenki o różnej tematyce. Wykorzystując podkład muzyczny stworzyli do swoich utworów ciekawe choreografie oraz przygotowali kolorowe stroje ludowe. Jury oceniało występy w kilku kategoriach: intonacja, interpretacja muzyczna, muzykalność oraz ogólne wrażenie sceniczne.












.png)






.jpg)
