Z okazji "Dnia Ojca" dzieci na świetlicy wykonały puchary i laurki.
Z okazji "Dnia Ojca" dzieci na świetlicy wykonały puchary i laurki.
Aktualności
Z okazji "Dnia Ojca" dzieci na świetlicy wykonały puchary i laurki.
Organizacja zakończenia roku szkolnego 26 czerwca.
Uczniowie klas: IV a integracyjnej oraz IV b integracyjnej wzięli udział w niezwykłej cybermisji badawczej poświęconej Afryce, realizowanej w Pracowni Aktywnej Edukacji STEAM w MSCDN, wydział w Radomiu. Były to zajęcia, które w atrakcyjny sposób połączyły naukę, nowoczesne technologie oraz kreatywne działanie.
18 czerwca odbył się na świetlicy konkurs piosenki dziecięcej. Brało w nim udział 15 uczniów z klas I - IV. Uczestnicy zaśpiewali piosenki o różnej tematyce. Wykorzystując podkład muzyczny stworzyli do swoich utworów ciekawe choreografie oraz przygotowali kolorowe stroje ludowe. Jury oceniało występy w kilku kategoriach: intonacja, interpretacja muzyczna, muzykalność oraz ogólne wrażenie sceniczne.
W maju odbył się szkolny konkurs plastyczny pt. ,,Radom- moja rodzinna miejscowość''. Celem konkursu było: - wzbogacanie wiedzy o własnym mieście, - poznawanie zabytków Radomia, - prezentacja możliwości twórczych uczniów, - rozwijanie wrażliwości na otaczający świat.