Strona główna → W maju odbył się szkolny konkurs plastyczny pt. ,,Radom- moja rodzinna miejscowość''.

W maju odbył się szkolny konkurs plastyczny pt. ,,Radom- moja rodzinna miejscowość''.

W maju odbył się szkolny konkurs plastyczny pt. ,,Radom- moja rodzinna miejscowość''.
Celem konkursu było:
- wzbogacanie wiedzy o własnym mieście,
- poznawanie zabytków Radomia,
- prezentacja możliwości twórczych uczniów,
- rozwijanie wrażliwości na otaczający świat.
Nagrody otrzymali:
I miejsce- Maria Zając kl. 1 ai
I miejsce- Natalia Angrot kl. 2c 
II miejsce- Jagoda Wojda kl. 2c
III miejsce- Kornelia Walczak kl. 1 ai

Wyróżnienia:
Wojciech Baran kl. 1 c
Laura Wilczewska 2 c 
Maja Ogińska kl. 3 ai
Sandra Siębor kl. 3 b
Organizatorzy:
Katarzyna Bidas, Anna Grabska, Małgorzata Stępniewska