Strona główna → 18 czerwca odbył się na świetlicy konkurs piosenki dziecięcej.

18 czerwca odbył się na świetlicy konkurs piosenki dziecięcej.

18 czerwca odbył się na świetlicy konkurs piosenki dziecięcej. Brało w nim udział 15 uczniów z klas I - IV. Uczestnicy zaśpiewali piosenki o różnej tematyce. Wykorzystując podkład muzyczny stworzyli do swoich utworów ciekawe choreografie oraz przygotowali kolorowe stroje ludowe. Jury oceniało występy w kilku kategoriach: intonacja, interpretacja muzyczna, muzykalność oraz ogólne wrażenie sceniczne.

I miejsce zdobyła Julia Symela za wykonanie piosenki pt. “Nic dwa razy”

II miejsce zdobyły Natalia Angrot i Jagoda Wojda za wykonanie piosenki pt. “Leń” - utwór z filmu “Akademia Pana Kleksa”

II miejsce zdobyły Pola Synal i Julia Rzeszot za wykonanie piosenki :Nie jedź Luby”


Pozostali uczestnicy otrzymali wyróżnienia. 


Wszystkie dzieci za udział w konkursie otrzymały dyplomu i upominki. Ta świetlicowa impreza dostarczyła wielu emocji, radości i muzycznych doznań.