Strona główna → Lekcje otwarte dla Rodziców 2017/18

Lekcje otwarte dla Rodziców 2017/18

Lekcje otwarte dla Rodziców  2018/2019 (w przygotowaniu)

Lekcje otwarte dla Rodziców  2017/2018

Klasa

Termin lekcji
(data)

Termin lekcji
(godzina)

Imię i nazwisko nauczyciela

Sala

Przedmiot

Oddz. przed. a

23.03.2018

9.00 – 9.30

Elżbieta Wrochna

30

edukacja przedszkolna

I ai

12.12.2017

8.50 – 9.35

Mariola Górska

3

wspomaganie

I ai

12.12.2017

8.50 – 9.35

Barbara Jędrzejewska

3

edukacja wczesnoszkolna

I b

25.05.2018

8.50 – 9.35

Danuta Soroczyńska

13

edukacja wczesnoszkolna

I b

18.10.2017

8.00 – 8.45

Adam Jacek Chłosta

105

edukacja informatyczna

I c

25.05.2018

8.50 – 9.35

Aleksandra Wlazło

12

edukacja wczesnoszkolna

II ai

25.05.2018

8.50 – 9.35

Marzena Falkiewicz

14

edukacja wczesnoszkolna

II ai

25.05.2018

8.50 – 9.35

Monika Piwowarczyk

14

wspomaganie

II b

24.05.2018

10.35 – 11.20

Małgorzata Gumińska

5

edukacja wczesnoszkolna

II c

25.05.2018

12.35 – 13.20

Bożena Natora

12

edukacja wczesnoszkolna

II c

27.10.2017

10.35 – 11.20

Bernadetta Bartkowiak

12

język angielski

III ai

12.12.2017

12.35 – 13.20

Małgorzata Stępniewska

4

edukacja wczesnoszkolna

III ai

12.12.2017

13.30 – 14.15

Elżbieta Socha

4

wspomaganie

III ai

12.12.2017

12.35 – 13.20

Katarzyna Bidas

4

wspomaganie

III ai

24.05.2018

10.35 – 11.20

Anna Szymczyk

4

religia

III b

24.05.2018

15.05 – 15.55

Maria Stępień

14

edukacja wczesnoszkolna

III c

30.11.2017

13.30 – 14.15

Marta Wojtyniak

4

wspomaganie

III c

30.11.2017

13.30 – 14.15

Małgorzata Dulepska

4

edukacja wczesnoszkolna

III d

11.10.2017

12.35 – 13.20

Anna Kocik

5

wspomaganie

III d

11.10.2017

12.35 – 13.20

Ewelina Włodarczyk - Gagacka

5

edukacja wczesnoszkolna

IV ai

19.10.2017

8.50 – 9.35

Aneta Kwalińska

103

matematyka

IV ai

19.10.2017

8.50 – 9.35

Dorota Dziurzyńska

103

wspomaganie

IV ai

11.12.2017

9.40 – 10.25

Bogusz Florczak

sala gim.

wychowanie fizyczne

IV ai

21.11.2017

9.40 – 10.25

Małgorzata Rusek

13

religia

IV b

12.03.2018

14.20 – 15.05

Agnieszka Mężyk

104

język polski

IV b_II gr

16.10.2017

10.35 – 11.20

Magdalena Nowak

8

język angielski

IV c

10.11.2017

10.35 – 11.20

Sylwia Garlińska

7

historia

IV c

17.10.2017

10.35 – 11.20

Anna Budzińska

106

technika

IV d

16.10.2017

10.35 – 11.20

Małgorzata Węgrzycka

7

historia

IV d

13.12.2017

14.20 – 15.05

Daniel Reguła

102

religia

V ai

27.04.2018

8.00 – 8.45

Edyta Suwała

10

przyroda

V ai

11.10.2017

9.40 – 10.25

Aldona Majewska

sala gim.

wychowanie fizyczne

V ai

27.04.2018

8.00 – 8.45

Iwona Gawrońska

10

wspomaganie

V bi

13.11.2017

9.40 – 10.25

Alina Peregończuk

8

wspomaganie

V bi

13.11.2017

9.40 – 10.25

Katarzyna Tomczyk

8

język polski

V bi_I gr

20.12.2017

10.35 – 11.20

Renata Rejmer

6

język angielski

V c

11.10.2017

12.35 – 13.20

Urszula Kliszewska

106

plastyka

V c_I gr

17.10.2017

8.50 – 9.35

Lidia Kozera

106

język angielski

V d

21.12.2017

8.50 – 9.35

Elżbieta Mroczek

107

matematyka

V d_II gr

09.10.2017

8.50 – 9.35

Paweł Liwanowski

sala gim.

wychowanie fizyczne

VI a

17.04.2018

9.40 – 10.25

Barbara Małecka

103

wspomaganie

VI a

16.10.2017

8.00 – 8.45

Edyta Górka

sala gim.

wychowanie fizyczne

VI a

17.04.2018

9.40 – 10.25

Barbara Gawrońska

103

matematyka

VI b

16.05.2018

11.35 – 12.20

Piotr Włoskiewicz

sala gim.

wychowanie fizyczne

VI b

12.12.2017

11.35 – 12.20

Halina Majkusiak

102

zajęcia techniczne

VI c

04.12.2017

8.50 – 9.35

Anna Chojnacka

9

muzyka

VI c

11.10.2017

13.30 – 14.15

Małgorzata Bajon

104

język polski

VII ai

16.10.2017

8.50 – 9.35

Anna Jakubiak

108

wspomaganie

VII ai

03.11.2017

12.35 – 13.20

Justyna Piecyk

10

język niemiecki

VII ai

16.10.2017

8.50 – 9.35

Aneta Różycka

108

język polski

VII b

  19.12.2017

13.30 – 14.15

Karolina Kłosowska

106

język angielski

VII b

09.10.2017

10.35 – 11.20

Izabela Kapciak

104

język polski

VII ci

09.11.2017

11.35 – 12.20

Ida Zakrzewska

10

chemia

VII ci

09.05.2017

9.40 – 10.25

Jolanta Czyżewska

104

biologia

VII ci

09.05.2017

9.40 – 10.25

Anna Wichowska

104

wspomaganie

VII d

22.11.2017

8.00 – 8.45

Bogusława Michalska

107

matematyka

VII d

23.10.2017

8.00 – 8.45

Anna Szczypińska

104

biologia

 

 

Zapraszamy