Strona główna → Lekcje otwarte dla Rodziców 2018/19

Lekcje otwarte dla Rodziców 2018/19

Lp.

Klasa

Termin lekcji
(data)

Termin lekcji
(godzina)

Imię i nazwisko nauczyciela

Sala

Przedmiot

1.         

Oddz. przed. a

21.02.2019

8.00 – 8.30

Elżbieta Wrochna

30

edukacja przedszkolna

2.         

I ai

17.05.2019

8.00 – 8.45

Małgorzata Stępniewska

4

edukacja wczesnoszkolna

3.         

I ai

17.05.2019

8.00 – 8.45

Beata Konarska

4

wspomaganie

4.         

I bi

20.02.2019

8.00 – 8.45

Dorota Dziurzyńska

5

edukacja wczesnoszkolna

5.         

I bi

20.02.2019

8.00 – 8.45

Paulina Kopyt

5

wspomaganie

6.         

I c

13.02.2019

12.35 – 13.20

Maria Stępień

14

edukacja wczesnoszkolna

7.         

II ai

13.02.2019

8.00 – 8.45

Barbara Jędrzejewska

3

edukacja wczesnoszkolna

8.         

II ai

13.02.2019

8.00 – 8.45

Karolina Nowikow

3

wspomaganie

9.         

II b

24.05.2019

11.35 – 12.20

Danuta Soroczyńska

13

edukacja wczesnoszkolna

10.      

II c

17.05.2019

12.35 – 13.20

Ilona Gruszczyńska

4

edukacja wczesnoszkolna

11.       

II c

17.05.2019

12.35 – 13.20

Elżbieta Socha

4

wspomaganie

12.      

II c

21.02.2019

15.10 – 15.55

Ida Kwietniewska

4

język angielski 

13.      

III ai

24.05.2019

12.35 – 13.20

Marzena Falkiewicz

14

edukacja wczesnoszkolna

14.      

III ai

24.05.2019

12.35 – 13.20

Monika Piwowarczyk

14

wspomaganie

15.      

III b

23.05.2019

12.35 – 13.30

Małgorzata Gumińska

5

edukacja wczesnoszkolna

16.      

III b

11.03.2019

13.30 – 14.15

Adam Jacek Chłosta

105

zajęcia komputerowe

17.      

III c

27.02.2019

8.50 – 9.35

Bożena Natora

13

edukacja wczesnoszkolna

18.      

IV ai

20.05.2019

9.40 – 10.25

Bogusz Florczak

sala gim.

wychowanie fizyczne

19.      

IV ai

05.03.2019

13.30 – 14.15

Anna Szymczyk

104

religia

20.      

IV ai II gr

14.03.2019

8.00 – 8.45

Katarzyna Bidas

15

wspomaganie

21.      

IV ai II gr

14.03.2019

8.00 – 8.45

Bernadetta Bartkowiak

15

język angielski 

22.      

IV b

26.02.2019

9.40 – 10.25

Agnieszka Kruk - Maj

6

matematyka

23.      

IV b

13.02.2019

12.35 – 13.20

Beata Koptas

102

język polski

24.      

IV c

27.05.2019

13.30 – 14.15

Małgorzata Dulepska

10

wspomaganie

25.      

IV c

18.02.2019

9.40 – 10.25

Paweł Liwanowski

sala gim.

wychowanie fizyczne

26.      

IV c

27.05.2019

13.30 – 14.15

Iwona Gawrońska

10

przyroda

27.      

IV d

14.02.2019

9.40 – 10.25

Anna Wichowska

7

historia

28.      

IV d

18.02.2019

11.35 – 12.20

Małgorzata Rusek

3

religia

29.      

V ai

13.03.2019

11.35 – 12.20

Magdalena Śledź

103

wspomaganie

30.      

V ai

13.03.2019

11.35 – 12.20

Aneta Kwalińska

103

matematyka

31.      

V ai

17.05.2019

13.30 – 14.15

Krzysztof Gregorczyk

sala gim.

wychowanie fizyczne

32.      

V b

05.04.2019

8.50 – 9.35

Anna Grabska

102

wspomaganie

33.      

V b

05.04.2019

8.50 – 9.35

Agnieszka Mężyk

102

język polski

34.      

V b

25.03.2019

8.00 – 8.45

Aldona Majewska

sala gim.

wychowanie fizyczne

35.      

V c

22.02.2019

9.40 – 10.25

Magdalena Nowak

15

język angielski 

36.      

V c

28.03.2019

8.50 – 9.35

Anna Budzińska

7

technika

37.      

V d

14.02.2019

10.35 – 11.20

Małgorzata Węgrzycka

15

historia

38.      

VI ai

20.02.2019

7.10 – 7.55

Mariola Górska

10

wspomaganie

39.      

VI ai

20.02.2019

7.10 – 7.55

Edyta Suwała

10

przyroda/biologia

40.      

VI ai

12.04.2019

11.35 – 12.20

Halina Majkusiak

6

zajęcia techniczne

41.      

VI ai  II gr

14.02.2019

10.35 – 11.20

Karolina Kłosowska

106

język angielski 

42.      

VI bi

18.02.2019

9.40 – 10.25

Alina Peregończuk

108

wspomaganie

43.      

VI bi

10.05.2019

13.30 – 14.15

Marcin Fokt

sala gim.

wychowanie fizyczne

44.      

VI bi

18.02.2019

9.40 – 10.25

Katarzyna Tomczyk

108

język polski

45.      

VI c

18.03.2019

13.30 – 14.15

Filip Gumiński

15

religia

46.      

VI c  I gr

12.04.2019

8.00 – 8.45

Lidia Kozera

6

język angielski 

47.      

VI d

13.03.2019

8.00 – 8.45

Elżbieta Mroczek

107

matematyka

48.      

VI d

15.05.2019

11.35 – 12.20

Grażyna Pyrgiel

7

plastyka

49.      

VII a

15.03.2019

8.00 – 8.45

Barbara Małecka

103

wspomaganie

50.      

VII a

14.02.2019

8.00 – 8.45

Edyta Górka

sala gim.

wychowanie fizyczne

51.      

VII a

15.03.2019

8.00 – 8.45

Barbara Gawrońska

103

matematyka

52.      

VII b

16.05.2019

8.00 – 8.45

Anna Chojnacka

12

muzyka

53.      

VII b

22.02.2019

13.30 – 14.15

Renata Rejmer

8

język angielski 

54.      

VII c

24.05.2019

12.35 – 13.20

Piotr Włoskiewicz

sala gim.

wychowanie fizyczne

55.      

VII c

21.05.2019

8.00 – 8.45

Małgorzata Bajon

102

język polski

56.      

VIII ai

12.02.2019

8.50 – 9.35

Anna Jakubiak

108

wspomaganie

57.      

VIII ai

12.02.2019

8.50 – 9.35

Aneta Różycka

108

język polski

58.      

VIII ai  I gr

13.02.2019

14.20 – 15.05

Justyna Piecyk

8

język niemiecki

59.      

VIII b

11.02.2019

9.40 – 10.25

Izabela Kapciak

104

język polski

60.      

VIII b

24.05.2019

12.35 – 13.20

Anita Olszewska - Zapłata

107

wiedza o społeczeństwie

61.      

VIII ci

27.05.2019

8.50 – 9.35

Marzena Zegarek

7

wspomaganie

62.      

VIII ci

29.03.2019

12.35 – 13.20

Ida Zakrzewska

10

fizyka

63.      

VIII ci

27.05.2019

8.50 – 9.35

Jolanta Czyżewska

7

biologia

64.      

VIII d

07.05.2019

8.00 – 8.45

Bogusława Michalska

107

matematyka

65.      

VIII d

11.02.2019

10.35 – 11.20

Magdalena Dąbrowska

9

chemia

 

 

 Zapraszamy